Reprezentatyvios 2020 metų QUDAL vartotojų apklausos duomenis „Maxim“ antrus metus iš eilės išrinktas mėgstamiausiu ir, vartotojų nuomone, aukščiausios kokybės produktų prekės ženklu Lietuvoje (Sportininkams skirtų gėrimų ir maisto papildų gamintojo arba tiekėjo kategorijoje).

Tai ne pirmas „Maxim“ apdovanojimas – pernai, remiantis iš didžiųjų prekybos tinklų surinktais duomenimis, proteininis batonėlis „Maxim Raspberry“ buvo perkamiausia prekė savo kategorijoje ir tapo „Populiariausia prekė 2019“ nugalėtoja.

Projektas „Populiariausia prekė“ kiekvienais metais skelbia prekes, kurias praėjusiais metais Lietuvos pirkėjai rinkosi dažniausiai. Tai sužinoma sumuojant faktinius keturių didžiausių Lietuvos prekybos tinklų – „Iki“, „Maxima“, „Norfa“ bei „Rimi“ praėjusių metų pardavimų duomenis prekių kategorijose (prekybos tinklams priklausantys prekės ženklai – neskaičiuojami).

Susumavus duomenis, Lietuvos vartotojų perkamiausios prekės, kurios per paskutinius 24 mėnesius nebuvo sulaukusios Valstybinės maisto ir veterinarijos bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybų nuobaudų už kokybę ar saugą – skelbiamos nugalėtojomis.

Tai lemia, kad „Populiariausia prekė“ yra ne tik objektyvus bei patikimas Lietuvos vartotojo balsas, bet ir svarbus kasdienio tiekėjų, gamintojų ir prekybininkų darbo įvertinimas. Taip pat – tai vienas ilgaamžiškiausių verslo apdovanojimų Lietuvoje, visuomet pasižymėjęs savo objektyvumu ir kokybe.

„Maxim“ yra vienas seniausių sporto profesionalams ir mėgėjams skirtų produktų prekės ženklas Lietuvoje. Šie produktai padeda tinkamai subalansuoti mitybą bei pasiekti maksimalių treniruočių rezultatų. „Maxim“ galima įsigyti daugiau nei 100 prekybos vietų didžiuosiuose prekybos ir vaistinių tinkluose, taip pat internetu.