Remiantis iš didžiųjų prekybos tinklų surinktais duomenimis, proteininis batonėlis „Maxim Raspberry“ 2019 metais buvo perkamiausia prekė savo kategorijoje ir tapo „Populiariausia prekė 2019“ nugalėtoja.

Projektas „Populiariausia prekė“ kiekvienais metais skelbia prekes, kurias praėjusiais metais Lietuvos pirkėjai rinkosi dažniausiai. Tai sužinoma sumuojant faktinius keturių didžiausių Lietuvos prekybos tinklų – „Iki“, „Maxima“, „Norfa“ bei „Rimi“ praėjusių metų pardavimų duomenis prekių kategorijose (prekybos tinklams priklausantys prekės ženklai – neskaičiuojami).

Susumavus duomenis, Lietuvos vartotojų perkamiausios prekės, kurios per paskutinius 24 mėnesius nebuvo sulaukusios Valstybinės maisto ir veterinarijos bei Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybų nuobaudų už kokybę ar saugą – skelbiamos nugalėtojomis.

Tai lemia, kad „Populiariausia prekė“ yra ne tik objektyvus bei patikimas Lietuvos vartotojo balsas, bet ir svarbus kasdienio tiekėjų, gamintojų ir prekybininkų darbo įvertinimas. Taip pat – tai vienas ilgaamžiškiausių verslo apdovanojimų Lietuvoje, visuomet pasižymėjęs savo objektyvumu ir kokybe.

„Maxim“ yra vienas seniausių sporto profesionalams ir mėgėjams skirtų produktų prekės ženklas Lietuvoje. 2018–2019 metais „Maxim“ buvo pripažintas aukščiausios kokybės sportininkams skirtų gėrimų ir maisto papildų gamintoju ir tiekėju bei pelnė prestižinį apdovanojimą – QUDAL aukso medalį.

Šie produktai padeda tinkamai subalansuoti mitybą bei pasiekti maksimalių treniruočių rezultatų. „Maxim“ galima įsigyti daugiau nei 100 prekybos vietų didžiuosiuose prekybos ir vaistinių tinkluose, taip pat internetu.