„Maxim“ Lietuvoje 2018–2019 metais buvo pripažintas aukščiausios kokybės sportininkams skirtų gėrimų ir maisto papildų gamintoju ir tiekėju bei pelnė prestižinį apdovanojimą  – QUDAL aukso medalį.

Prestižinis QUDAL – QUality meDAL – apdovanojimas padeda atkreipti visuomenės dėmesį į tas bendroves, jų produktus ar paslaugas, kurios, remiantis vartotojų nuomone, rinkoje yra aukščiausios kokybės. Šį tyrimą atlieka Ciuriche įkurta tarptautinė organizacija ICERTIAS, kurios pagrindinis tikslas yra tarnauti galutinių rinkoje siūlomų produktų ir paslaugų vartotojų interesams.

Apklausos, kurioje dalyvavo 1,2 tūkst. Lietuvos gyventojų, rezultatai parodė, kad asmenine vartotojų patirtimi ir nuomone, aukščiausia kokybės įvertinimo Lietuvoje produktų sportuojantiems kategorijoje 2018–2019 metais nusipelnė „Maxim“.

MAXIM Lietuvoje atstovauja UAB „Orkla Care“, priklausanti vienam iš didžiausių Norvegijos verslo koncernų „Orkla“. Bendrovės produktų portfelyje – didelis pasirinkimas itin kokybiškų maisto papildų ir maisto produktų. Vieni naujausių jame – produktai sportuojantiems MAXIM.

Anot sveikos gyvensenos ir mitybos specialisto Artūro Sujetos, aukščiausias rezultatas sportuojant galimas tik derinant treniruotes ir mitybą:

„MAXIM asortimente produktų ras ir profesionaliai sportuojantys, ir mėgėjai, taip pat pradedantys sportuoti po ilgos pertraukos ar traumos, – teigia A. Sujeta. – Labai svarbu ir tai, kad lengva pasirinkti produktus, skirtus įvairiems etapams – prieš, per ir po treniruotės“.

MAXIM produktų asortimentas padeda tinkamai subalansuoti savo mitybą, pasiekti maksimalių treniruočių rezultatų ir įveikti visus iššūkius. Daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus Skandinavijoje gimęs angliavandenių koncentratas „Carbo Loader original“ iki šiol yra MAXIM asortimente, tačiau šiandien galima rinktis nuo įvairių baltymų papildų ir kreatino energijos produktų iki sporto gėrimų. Visi produktai kuriami ir  tobulinami glaudžiai bendradarbiaujant su mitybos specialistais ir su labiausiai užsispyrusiais bei ryžtingiausiais sportininkais, atsižvelgiant į visus organizmo poreikius prieš, per ir po treniruotės.

Per pirmuosius metus MAXIM Lietuvoje:

  • asortimentas išsiplėtė nuo 5 iki 21 produkto,
  • produktų galima įsigyti daugiau kaip 100 prekybos vietų didžiuosiuose prekybos ir vaistinių tinkluose, taip pat internetu.