Sprendimas pradėti sportuoti nebūtinai turi būti siejamas su Naujaisiais metais. Tam nereikia laukti ir gimtadienio ar kitos ypatingos progos. Daug svarbiau atrasti sau patinkančią aktyvaus laisvalaikio rūšį ir stipriausią motyvacijos šaltinį. „Maxim“ gali jums patarti, kaip įvykdyti savo treniruočių įsipareigojimus.

„Maxim“ komanda tiki – jūs galite išpildyti savo treniruočių pažadus ir nesiedami jų su ypatingomis progomis. Mes norime jums padėti ir siūlome keletą patarimų. Galbūt juos jau girdėjote anksčiau, tačiau šie patarimai tikrai veikia, todėl prisijunkite.

Štai trys labiausiai sportui motyvuojantys patarimai:

  1. Raskite bendramintį. Reguliariai sportuokite su draugu – taip lengvai padrąsinsite vienas kitą, bus lengviau atsispirti pagundai ir nepraleisti treniruočių.
  2. Kelią į sėkmę padalinkite trumpesniais intervalais. Jie leis dažniau atsigręžti atgal, pamatyti, nuo kur pradėjote ir ką jau pasiekėte. Apie tai, kaip sekasi siekti užsibrėžtų tikslų, skelbkite savo socialinėse paskyrose. Bendra motyvacija teikia dvigubą džiaugsmą.
  3. Švęskite, kai įgyvendinsite savo tikslą. Apdovanokite save tuo, ką mėgstate, pavyzdžiui, nauju sportinės aprangos komplektu. Atlygis taip pat suteiks papildomos motyvacijos kiekvieną kartą, kai susidursite su naujomis kliūtimis. Ir prisiminkite – sportuoti turi būti smagu.

Pajutote, kad daugiau nebegalite?

Motyvacija netrunka amžinai, ypač kai ji susijusi su treniruotėmis. Visi esame patyrę, ką reiškia palūžti psichologiškai. Išsiaiškinkite, kur nusivylimo priežastis, ir ją pašalinkite. Kartais pakanka nedidelės, tačiau neįprastos detalės ir viskas vėl stoja į vėžes.

Motyvacijos sargas – smagios treniruotės

Svarbiausia, kad vykdydami savo treniruočių planą, patirtumėte džiaugsmą. Žinoma, tam visų pirma reikia aiškaus tikslo, kuris turi būti realus. O tuomet nusiteikite išbandymams, kurie laukia, kai nuspręsite išbandyti naujas treniruočių rūšis. Atsibodo tie patys pratimai? Pirmyn susipažinti su antigravitacine joga arba laipiojimu uolomis specialiai įrengtose patalpose! Gal būtent čia slypi didžiausi jūsų motyvacijos klodai?

Reikia dar daugiau motyvacijos? Išbandykite funkcinių treniruočių pagrindu sukurtą NTC programą, kitas įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms pritaikytas programėles ar tiesiog prisiminkite efektyvius pratimus, kuriuos daryti jums patiko anksčiau, ir pakartokite juos.

Susikurkite kasdienių treniruočių rutiną

Treniruočių rutinai sukurti reikia laiko. Užtruks bent porą savaičių, kol sportas taps jūsų kasdienybės dalimi. Pradėkite nuo 2-3 kartų per savaitę, išbandykite įvairias treniruočių programas ir išsirinkite, kas jums patinka labiausiai, o tuomet sportuokite, kol pajusite, kad sportas tampa neatsiejama kasdienio jūsų gyvenimo dalimi.

Pridėkite po treniruotę kas savaitę. Sportuokite kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį. Tik nepamirškite ilsėtis! Jūsų kūnui reikia poilsio. Kai organizmas po treniruotės ilsisi, jis tampa stipresnis, o jūsų motyvacija taip pat auga.

„Maxim“ linki jums sėkmės ir užsispyrimo!