TINKA VISOMS TRENIRUOČIŲ RŪŠIMS

Kiekvieną treniruotę ir varžybas sudaro ciklas su pasirengimo, aktyvumo ir atsistatymo etapais. Kai baigiasi vienas, prasideda kitas. „Maxim“ produktai sukurti taip, kad jų maistinė vertė tiktų kiekvienam etapui ir padėtų jums gauti maksimalią naudą prieš, per ir po treniruotės.

Visos prekės

PASIRENGIMAS

Treniruotė prasideda prieš treniruotę. Teisingai pasirinkite, ką valgyti, ir tinkamai pasikrausite energijos.

Jei maistas bus per sunkus, o iki treniruotės liko mažai laiko, organizmas energiją eikvos maistui virškinti, o ne treniruotei. Todėl greičiau pavargs ir jūsų kūnas, ir smegenys. Todėl sotesnius priešpiečius ar pietus suvalgykite iki treniruotės likus porai valandų, o energijai palaikyti prieš sportą pasirinkite produktų iš „Maxim“ asortimento. Juos organizmas greitai įsisavina ir jūsų kūną energija aprūpina nuo pat treniruotės pradžios. 

Pasirengimo produktai
AKTYVUMAS

Jeigu ruošiatės ilgai arba intensyviai treniruotei, svarbu, kad jums iki jos pabaigos nepristigtų energijos ir skysčių.

Jeigu teisingai pasirengėte treniruotei, galite tikėtis sėkmės nuo pirmų treniruotės

minučių. Tačiau to tikrai nepakanka, jei maksimalaus rezultato tikitės visos treniruotės metu. Ilgai arba intensyviai sportuodami greitai išnaudojate energijos atsargas. Ypatingai svarbu paisyti skysčių pusiausvyros organizme ir tinkamai bei laiku atstatyti išnaudotą energiją.

Aktyvumo produktai
ATSISTATYMAS

Kai po treniruotės sėdite saunoje, automobiliu važiuojate namo ar gulite lovoje prieš miegą, jūsų organizmas tęsia darbą.

Po sunkios treniruotės ar varžybų svarbu organizmui surengti šventę, kad maksimaliai atkurtumėte prarastas jėgas. Svarbiausia vartoti lengvai įsisavinamų angliavandenių, kurie atkuria glikogeno atsargas ir baltymų, skatinančių raumenų masės augimą. „Maxim“ produktai sukurti taip, kad vartodami juos greitai atgausite prarastas jėgas ir pasirengsite naujiems iššūkiams.

Atsistatymo produktai